O nas Oferta Jak pracujemy? Zespół Podcast Portfolio Kontakt EN

Social media i kampanie marketingowe

Rozumiemy znaczenie i specyfikę komunikacji marek spożywczych. Cenimy działania na czasie, ale pracujemy na długoterminowe efekty.

Opracowujemy strategie komunikacji marki i rozbudowane plany komunikacyjne do wdrożenia w firmie. Przygotowujemy wyróżniki dla komunikacji marki, dobieramy kluczowe kanały dotarcia do odbiorców, dostarczamy pomysły oraz przeprowadzamy aktywacje konsumenckie i kampanie marketingowe. Obsługujemy social media. Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia, aby mierzyć wyniki działań. Proponujemy oryginalne rozwiązania komunikacyjne, które pomagają zrealizować założenia strategiczne.

Nasze kompetencje

Strategia komunikacji marki

Opracowujemy skuteczne strategie komunikacji marek spożywczych. Tworzymy koncepcje kreatywne, dobieramy komunikaty, kanały i narzędzie.

Influencer marketing

Przeprowadzamy kreatywne współprace z influencerami, blogerami i liderami opinii w ramach kampanii czasowych i działań długoterminowych.

Działania contentowe

Tworzymy smakowite treści zgodnych z potrzebami marki. Planujemy i przeprowadzamy ich dystrybucję, aby skutecznie dotrzeć do pożądanych grup odbiorców.

Social media

Tworzymy angażujące treści, komunikaty real time i strategie działań w social mediach. Doradzamy i prowadzimy stałą obsługę w mediach społecznościowych.

Kampanie 360°

Przygotowujemy koncepcje i przeprowadzamy nastawione na wynik zintegrowane kampanie reklamowe w odpowiednio dobranych kanałach online i offline.

Wsparcie sprzedaży

Proponujemy działania, które przekładają się na sprzedaż. Specjalizujemy się we wsparciu sprzedaży online w sklepach własnych marek.