O nas Oferta Jak pracujemy? Zespół Podcast Portfolio Kontakt EN

Consulting i warsztaty

Pomagamy zespołom marketingu, sprzedaży i R&D spojrzeć na stojące przed nimi zadania z nowej, świeżej perspektywy.

Prowadzimy konsultacje indywidualne, szkolenia i warsztaty dla firm oraz specjalistów z branży spożywczej. Dzielimy się naszą wiedzą z zakresu budowania strategii marki, prowadzenia komunikacji, projektowania identyfikacji marki i opakowań oraz rozwoju portfolio na rynku żywności i napojów. Programy warsztatów i szkoleń przygotowujemy zgodnie z potrzebami klienta, pracujemy wspólnie nad wybranymi case’ami, dostarczamy inspiracje. Prowadzimy również consulting indywidualny. Zbieramy dane, tworzymy podsumowania trendów i analizy rynku oraz kategorii na zamówienie.

Nasze kompetencje

Brand consulting

W ramach współpracy indywidualnej wspieramy zespoły w tworzeniu fundamentów marki: misji, wizji, wartości oraz budowaniu opartej na nich strategii marketingowej.

Szkolenia

Dzielimy się naszą wiedzą z zakresu budowania strategii marki, prowadzenia komunikacjioraz wykorzystywania trendów w rozwoju produktu na rynku żywności i napojów.

Warsztaty strategiczne

Pomagamy zespołom marketingu, sprzedaży i R&D spojrzeć na stojące przed nimi zadania z nowej, świeżej perspektywy. Program i zakres warsztatów dobieramy do potrzeb klienta.

Współpraca długoterminowa

Prowadzimy długoterminowe doradztwo strategiczne i komunikacyjne. Wierzymy w partnerskie relacje z klientem, bo łączy nas zawsze wspólny cel rozwoju firmy.